Z czego składa się stojak euro

Możemy go spotkać każdego dnia, odwiedzając niemal każdy sklep. Czy to mały sklep spożywczy, czy sklep z narzędziami albo sklep z odzieżą. W każdym z nich odkrywamy że jednym z podstawowych rodzajów stojaków jest stojak euro. To niewątpliwie jeden z bardziej popularnych rodzajów wyposażenia sklepów, posiadający wiele niezwykłych korzyści. Jeśli chcesz mieć pewność, że twój stojak euro będzie dobrze wykorzystywany, powinieneś dobrze poznać wszystkie jego elementy i dowiedzieć się, jakie będzie ich przeznaczenie. Pozwoli ci to na zbudowanie solidnej konstrukcji, która będzie mogła przenosić duże obciążenia.

Stojak euro – sklep internetowy

Podstawowym elementem stojaka euro jest rama. Zbudowana ona została z wytrzymałych, metalowych profili. To one stanowią część nośną dla całego stojaka, przenosząc obciążenia na podstawę. Podstawa składa się natomiast z poprzecznych metalowych profili, których długość została dobrana w taki sposób, aby stojak po obciążeniu nie przesuwał się ani w jedną, ani w drugą stronę. Pomiędzy pionowymi elementami ramy umieszczone zostały inne, znacznie cieńsze rozpórki. To do nich przymocowane zostały wystające wieszaki, składające się z wygiętych prętów. To na nich dokonuje się właśnie montażu różnego rodzaju opakowań z zawieszkami euro.

 

Pamiętając o tym, że każe opakowanie może się różnić rozmiarami, stojak euro bardzo często posiada możliwość regulacji odległości pomiędzy wieszakami. Jest to bardzo ważne, jeśli chcemy na nim umieścić większe przedmioty, schowane w dużych opakowaniach. Natomiast, jeżeli do stojaka pragniemy wykorzystać większą liczbę mniejszych produktów – na przykład pasty do zębów. To stojak może zostać doposażony w dodatkowe wieszaki, umieszczone pomiędzy sobą z mniejszymi odległościami. Montaż wieszaków do stojaka jest prosty – wykorzystywane są specjalnie przygotowane otwory, do których po prostu wkłada się wieszak. Liczba otworów w wieszaku jest tak wielka, że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie ustawienia odległości, które sprawią że stojak euro będzie naprawdę uniwersalny.