Przytulna atmosfera domowa dzięki roletom plisowanym

Drodzy Państwo, ochrona przed słońcem, nadmiernym nagrzaniem oraz niechcianymi spojrzeniami przechodniów to ważne sprawy. Wpływają bowiem znacznie na komfort przebywania w domu lub mieszkaniu. Jeśli więc pragniemy wygodnego spędzania czasu, spokoju, czy przytulnej atmosfery – bezsprzecznie musimy zadbać o rolety w oknach.

Zdecydowanie nie polecamy staromodnych metod w postaci zwykłych rolet i zasłon lub firanek. One nigdy nie zapewnią takiego afektu jak plisy. To najnowocześniejszy produkt, łączący w sobie elegancką prostotę oraz nowoczesną design. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, pełnym przeróżnych stylów, kolorów, odcieni, a nawet sposobów mocowania. Tak, nawet i to mogą Państwo sami wybrać! Ponieważ najbardziej zależy nam zadowoleniu i swobodzie wyboru klienta, jesteśmy gotowi również na zadania niekonwencjonalnie/ specjalne. Słowem: wykonujemy również Państwa własne, zindywidualizowane zlecenia. Nic tylko projektować!
Podstawowe zalety żaluzji plisowanych: są trwałe i solidne.

Przez długi czas intensywnego używania nie zniszczą się, nie pogorszą się ich właściwości. Łatwo się je myje, wystarczy proszek woda i miska. Żadne środki piorące nie uszkodzą materiału bądź nie sprawią, że kolor wypłowieje. Ale żeby tego było mało: rolety można dopasować do absolutnie każdego kształtu okna.
Niepowtarzalny styl przez wiele lat, w dobrej cenie? Funkcjonalność i trwałość plus styl i piękno? Tylko u nas! Obejrzyj katalog i wybierz coś, co będzie spajało się z wystrojem wnętrz w twoim domu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *